EGE ÜNİVERSİTESİ

Eğitim Fakültesi

Önceki Dekanlarımız

Prof. Dr. İbrahim DÖNMEZER

(11.06.1999-11.06.2005)                         

Prof. Dr. Kadir ASLAN

(11.06.2005-15.09.2011)

Prof. Dr. Süleyman DOĞAN

(15.09.2011-03.01.2017)