canlı destek

Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Elemanları

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme AD Öğretim Elemanları

Prof. Dr. Hakan Atılgan 

Anabilim Dalı Başkanı

hakan.atilgan@ege.edu.tr

+90 232 311 5268

Prof. Dr. Tuncay Öğretmen 

tuncay.ogretmen@ege.edu.tr

+90 232 311 5258

Prof. Dr. Tahsin Oğuz Başokçu

tahsin.oguz.basokcu@ege.edu.tr

+90 232 311 5261

Doç. Dr. Burak Aydın

burak.aydin@ege.edu.tr

+90 232 311 5210

Arş. Gör. Dr. Elif Kübra Demir

elif.kubra.demir@ege.edu.tr

+90 232 311 3373

 

Eğitim Programları ve Öğretim AD Öğretim Elemanları

Prof. Dr. Gülsen Ünver 

Anabilim Dalı Başkanı

gulsen.unver@ege.edu.tr

+90 232 311 5267

Prof. Dr. Nilay Bümen 

nilay.bumen@ege.edu.tr

+90 232 311 5262

Prof. Dr. Alper Başbay

Dekan

alper.basbay@ege.edu.tr

+90 232 311 5270

Doç. Dr. Makbule Başbay 

Bölüm Başkan Yardımcısı

makbule.basbay@ege.edu.tr

+90 232 311 5263

Doç. Dr. Bünyamin Yurdakul

bunyamin.yurdakul@ege.edu.tr

+90 232 311 5273

Doç. Dr. Öner Uslu

Dekan Yardımcısı

oner.uslu@ege.edu.tr

+90 232 311 3154

Arş. Gör. Dr. Yasin Ay

yasin.ay@ege.edu.tr

+90 232 311 3372

 

Eğitim Yönetimi AD Öğretim Elemanları

Prof. Dr. Erdal Toprakçı 

Anabilim Dalı Başkanı

erdal.toprakci@ege.edu.tr

+90 232 311 5260

Doç. Dr. Yılmaz Tonbul

yilmaz.tonbul@ege.edu.tr

+90 232 311 5265

Doç. Dr. Osman Ferda Beytekin

ferda.beytekin@ege.edu.tr

+90 232 311 3150

Doç. Dr. Esen Altunay 

Bölüm Başkan Yardımcısı

esen.altunay@ege.edu.tr

+90 232 311 3377

Doç. Dr. Nedim Özdemir

nedim.ozdemir@ege.edu.tr

+90 232 311 5209

 

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık AD Öğretim Elemanları

Prof. Dr. Süleyman Doğan 

Bölüm Başkanı

suleyman.dogan@ege.edu.tr

+90 232 311 5266

Prof. Dr. Dilek Yelda Kağnıcı 

Anabilim Dalı Başkanı

yelda.kagnici@ege.edu.tr

+90 232 311 5264

Prof. Dr. Zeynep Cihangir Çankaya

zeynep.cankaya.cihangir@ege.edu.tr

+90 232 311 5256

Doç. Dr. Mine Aladağ

mine.aladag@ege.edu.tr

+90 232 311 5257

Doç. Dr. Betül Meydan

betul.meydan@ege.edu.tr

+90 232 311 3792

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Özekes

mustafa.ozekes@ege.edu.tr

+90 232 311 5272

Dr. Öğr. Üyesi Serkan Denizli

serkan.denizli@ege.edu.tr

+90 232 311 3151

Dr. Öğr. Üyesi Barış Yaka

baris.yaka@ege.edu.tr

+90 232 311 3152

Dr. Öğr. Üyesi Elif Ercan

elif.ercan@ege.edu.tr

+90 232 311 3376

Öğr. Gör. Dr. Hanife Kahraman

hanife.pehlivan@ege.edu.tr

+90 232 311 3376

Arş. Gör. Dr. Burcu Pamukçu Karasu

burcu.pamukcu@ege.edu.tr

+90 232 311 3790

Arş. Gör. Dr. Mehmet Nurullah Akkurt

mehmet.nurullah.akkurt@ege.edu.tr

Telefon: +90 232 311 3373

Arş. Gör. Mesut Gönültaş

mesut.gonultas@ege.edu.tr

+90 232 311 4198

Arş. Gör. Gözde Gümüşçağlayan

ggumuscaglayan@gmail.com

+90 232 311 4198

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ