Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Eğitim Fakültesi

Akreditasyon

Ege Üniversitesi (EÜ) Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (RPD) Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından Yeniden Akredite Edildi.

Eğitim Bilimleri Bölümü RPD Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı, Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından yetkilendirilen Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) tarafından yeniden akredite edildi. Program kapsamındaki derslerin yüzde 30’unu İngilizce veren RPD Lisans Programı, EÜ Eğitim Fakültesi’nde akredite edilen ilk ve tek programdır.

 

Ege Üniversitesi (EÜ) Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (RPD) Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı Eğitim Fakülteleri Eğitim Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği Tarafından Akredite Edildi.

Eğitim Bilimleri Bölümü RPD Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı, Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından yetkilendirilen Eğitim Fakülteleri Eğitim Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) tarafından 06.07.2018 tarihinde akredite edildi. Program kapsamındaki derslerin yüzde 30’unu İngilizce veren RPD Lisans Programı, EÜ Eğitim Fakültesi’nde akredite edilen ilk ve tek programdır.