Çerez Örnek
canlı destek

Akreditasyon

Ege Üniversitesi (EÜ) Eğitim FakültesiMatematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliği Lisans Programı Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği tarafından akredite edildi.

Ege Üniversitesi (EÜ) Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümü, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Lisans Programı ile Temel Eğitim Bölümü, Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Programı ve Sınıf Öğretmenliği Lisans Programı Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği tarafından akredite edildi.

 

 

Ege Üniversitesi (EÜ) Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (RPD) Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı Eğitim Fakülteleri Eğitim Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) tarafından 06.07.2018 tarihinde akredite edildi. Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPTAD) Tarafından Yeniden Akredite Edildi.

Eğitim Bilimleri Bölümü RPD Ana Bilim Dalı RPD Lisans Programı, Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından yetkilendirilen Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) tarafından yeniden akredite edildi. Program kapsamındaki derslerin yüzde 30’unu İngilizce veren RPD Lisans Programı, EÜ Eğitim Fakültesi’nde akredite edilen ilk ve tek programdır.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ