EGE ÜNİVERSİTESİ

Eğitim Fakültesi

Resim-iş Öğretmenliği Lisans Programı Özel Yetenek Sınavına Girecek Olan Adayların Dikkatine

17.08.2018

E.Ü. Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-iş Eğitimi Anabilim Dalı 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Resim-iş Öğretmenliği Lisans Programı Özel Yetenek Sınavına Girecek Olan Adayların Dikkatine

 

E.Ü. Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-iş Eğitimi Anabilim Dalı 2018-2019 Öğretim Yılı Resim-iş Öğretmenliği Lisans Programı Özel Yetenek Sınavının 1. Aşaması 27 Ağustos 2018 tarihinde iki oturum halinde gerçekleştirilecektir. 1. oturum 9.30-11.00 saatleri arasında, 2. oturum 13.30-15.00 saatleri arasında yapılacaktır. Adayların hangi oturumda sınava gireceklerini aşağıdaki listeden kontrol ederek sınav saatlerinden en az bir saat önce Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Binası önünde web adresindeki sistemden alacakları (http://ebys.ege.edu.tr/ogrenci/ogr0167/default.aspx) Sınav Giriş Belgesi ve nüfus cüzdanları ile beraber hazır bulunmaları gerekir.

Önemli Not: Sınav binasına kesinlikle çanta, dosya, kâğıt, maket bıçağı (falçata), telefon, kamera vb. alınmayacaktır.

27 Ağustos 2018 Pzt. Günü 1. Oturumda (9.30-11.00) Sınava Girecek Olan Adayların Listesi:

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

A 01

722

ABDULLAH TALHA FURKAN

ÖZTÜRK

A 02

807

AHMET CAN

HIZLI

A 03

714

ALİ

İŞLEK

A 04

743

ALİ HAYDAR

ABDAL

A 05

716

ALİZE

AKAR

A 06

785

ASENA İLAYDA

ATAÇ

A 07

815

ASLIHAN

KARA

A 08

737

AYDA SU

PUSAR

A 09

851

AYLİN

KAYA

A 10

779

AYŞE NUR

ÖZTÜRK

A 11

790

AYŞEGÜL

BAŞYİĞİT

A 12

858

AZİZ BERKE

FURUNCUOĞLU

A 13

819

BAHADIR

KAYA

A 14

713

BATUHAN

GÖKTER

A 15

825

BENGİSU

METİN

A 16

732

BERFİN

ÖZEROĞLU

A 17

705

BERFU

ERYILMAZ

A 18

828

BERKAN

VATANSEVER

A 19

810

BERKE CAN

ÇETİN

A 20

706

BETÜL

MEYDAN

 

 

27 Ağustos 2018 Pzt. Günü 1. Oturumda (9.30-11.00) Sınava Girecek Olan Adayların Listesi:

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

B 01

776

BETÜL

DEMİR

B 02

734

BEYZA NUR

GÜLLÜCE

B 03

747

BURÇİN

SEYMAN

B 04

710

BÜŞRA

DAĞ

B 05

845

BÜŞRA

ZOBU

B 06

865

BÜŞRA

GÜRGÜS

B 07

824

ÇAĞIL

FIRAT

B 08

863

ÇAĞLA

ÇONDUR

B 09

813

CANSU

CİVAN

B 10

852

CANSU

YAKUTER

B 11

793

CANSU MELİSA

BEKDEMİR

B 12

738

CEM

ERİŞKEN

B 13

841

CEMRE

ALP

B 14

867

CEREN

YILMAZ

B 15

853

ÇİSEM YAĞMUR

GEDİK

B 16

799

DERYA

GÖKER

B 17

756

DİLA

TAFSİN

B 18

808

DİLAY

SEYMEN

B 19

724

DİLEK

ÜNAL

B 20

772

DOĞA

BİTİKOĞLU

 

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

C 01

796

DOĞAN ŞAFAK

ALADOĞAN

C 02

769

DUYGU

ÇİFÇİ

C 03

749

EBRU

YILDIRIM

C 04

775

EBRU

ERDEM

C 05

832

ECE

ESEN

C 06

763

ECE NUR

GÖÇOĞLU

C 07

735

ECEM CANSEL

ÖDEN

C 08

720

ECEM MELEKE

KARADUMAN

C 09

739

EDA

COŞAR

C 10

784

EDA

KILIÇ

C 11

797

EGEM

ÖZTİN

C 12

745

ELİF

ERKMEN

C 13

836

EMİNE HAZAL

GÜÇ

C 14

840

EMRE

SERT

C 15

760

ERDEM

CEN

C 16

834

ERGİN

ÇIĞ

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

C 17

864

EVİNDAR

YILMAZ

C 18

701

FATİH

KAYACAN

C 19

800

FATİH

KAYACI

C 20

855

FATMA

OKLUHÜN

 

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

D 01

866

FATMA

AKALIN

D 02

723

FATMA GÜLŞAH

DEMİR

D 03

859

FERAT

YOLCU

D 04

730

FERHAT

YEL

D 05

727

GAMZE

GEZER

D 06

750

GAMZE

KÖSE

D 07

861

GAMZE

FIŞKIN

D 08

712

GİZEM

GÜLER

D 09

755

GİZEM ZELAL

KESKİN

D 10

830

GÖKALP

KELLECİOĞLU

D 11

762

GÖKÇE DİLAY

ŞENGÜN

D 12

822

GONCA

ERÇAKIR

D 13

850

GÖZDE

ŞENER

D 14

821

GÜLŞAH

SABUNCU

D 15

786

GÜLTEN

MANİSA

D 16

773

GÜNER ECENUR

SÜMER

D 17

795

GÜNEŞ ECE

KAN

D 18

703

HACER

AKSU

D 19

758

HANDE

YILDIRIM

D 20

759

HARUN

ÖZKAN

D 21

757

HASAN ANIL

UYAR

D 22

741

HATİCE

ÖZMAN

D 23

837

HAYRİYE YAREN

KARATAS

D 24

788

HAZAL

MEYDAN

 

 

Bu grupta sınava girecek olan adayların 27 Ağustos 2018 Pzt. günü sabah saat 08.30’da Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Binası önünde hazır bulunmaları gerekir.

 

 

 

27 Ağustos 2018 Pzt. Günü 2. Oturumda (13.30-15.00) Sınava Girecek Olan Adayların Listesi**

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

A 01

803

HAZAL DENİZ

KUT

A 02

721

HİLAL BEYZA

MUNİS

A 03

782

HİLAL FATMA

ÜNLÜTÜRK

A 04

777

HÜRİYE

KIZKUT

A 05

709

HÜSEYİN

ÇAĞLAR

A 06

726

HUZEYFE EREN

AKGÜN

A 07

801

İLKER

TÜMER

A 08

811

İREM HAZAL

FİLİZ

A 09

768

İRFAN

KAYA

A 10

823

KADER

METİN

A 11

820

KENAN YİĞİT

AYDIN

A 12

778

KEREM

TEKİN

A 13

715

MAHMUD FARUK

DAĞDELEN

A 14

774

MEHMET ALİ

YATĞIN

A 15

744

MELİH

ERPULAT

A 16

812

MELİKE

YAHŞİ

A 17

846

MELİKE

BAĞ

A 18

844

MELİS

SAĞLAM

A 19

752

MELODİ

KOÇKAR

A 20

728

MELTEM

ATASOY

 

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

B 01

725

MERT

ÖZEL

B 02

708

MERVE

TEKİN

B 03

814

MERVE

KORKMAZ

B 04

792

MERVE

ÇILGIN

B 05

789

MERVE NUR

KARA

B 06

740

MİNA

SEVİNÇ

B 07

746

MUHAMMED HÜSEYİN

SOĞUKÇEŞME

B 08

770

MUHARREM EKİM

KAYA

B 09

719

MÜNTEHA BETÜL

MUSTAK

B 10

818

MÜŞERREF

VAYBİL

B 11

787

MUSTAFA

TUNÇ

B 12

717

NAZMİ EMİR

YILMAZ

B 13

718

NESLİHAN

AVCI

B 14

731

NESLİHAN

AKKAYA

B 15

704

NEZİR

ASLANCI

B 16

816

NİHAL

ÖZEN

B 17

761

NİLAY

CAN

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

B 18

831

NÜLÜFER

AKPINAR

B 19

702

NURCAN

YILMAZ

B 20

791

ÖMER

KARAHAN

 

C 01

804

ÖMER FARUK

ÇETİN

C 02

707

ONUR

YANİK

C 03

764

OZAN

ŞEKER

C 04

780

ÖZGE

ÇELEBİOĞLU

C 05

753

ÖZLEM

AYDIN

C 06

857

ÖZLEM

YATKIN

C 07

754

ÖZNUR

İLTER

C 08

794

ÖZNUR

İŞİTEMİZ

C 09

805

RECEP

BALI

C 10

856

ROJİN

KELEŞOĞLU

C 11

839

SALİH

ÖZÇİFCİ

C 12

733

SELİN

ASLAN

C 13

829

SELVA

ŞAHİN

C 14

860

SEMA

ŞAHİN

C 15

748

SEMİH

ÖZTÜRK

C 16

766

SEMRA

YALÇIN

C 17

833

SENA BURCU

DALARDIÇ

C 18

843

SEVCAN

EKİZOĞLU

C 19

868

SEVİLAY

KOS

C 20

781

ŞEVVAL ECE

GÜLEÇ

 

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

D 01

842

ŞEYDA

GÜLBAĞÇA

D 02

862

SILANUR

PEHLİVAN

D 03

742

SİNA

ÇALDAR

D 04

848

SİNEM

SÖZER

D 05

765

ŞÜKRAN

BALCI

D 06

767

ŞULE

ERDAL

D 07

802

SÜLEYMAN

İLAN

D 08

849

TUANA SEHER

YAZICI

D 09

847

UĞUR

SARI

D 10

751

UMUT ARDA

ÖZEN

D 11

854

VOLKAN

ÇAVUŞOĞLU

D 12

826

YAĞMUR

SÖĞÜT

D 13

798

YAĞMUR

BAĞLAR

D 14

809

YAĞMUR

KÖROĞLU

D 15

835

YASEMİN

DAŞTAN

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

D 16

827

YAVUZ SELİM

KIRAN

D 17

729

YEŞİM

SONAT

D 18

771

YEŞİM

ÇELİK

D 19

806

ZAFER

TOPUZ

D 20

817

ZEHRA

ESENBOĞA

D 21

838

ZEYNEP

DURSUNLAR

D 22

711

ZEYNEP PINAR

CENGİZ ÇATALBAŞ

D 23

783

ZÜBEYDE NUR

SEÇEN

 


HIZLI LİNKLER

İLETİŞİM

Ege Üniversitesi Kampüsü İçi Bornova İzmir

Telefon :  0(232) 373 35 75

Faks      :  0(232) 373 47 13

E-Posta  :  egitimdekanlik@mail.ege.edu.tr

© BIDB-2018-EGE ÜNiVERSiTESi Her hakkı saklıdır.
Bu sayfa 00000406 kez görüntülenmistir...

Sınıf Sıra No

Aday No

Adı

Soyadı

E 01

736

MAHSUN

TURHAN